Тренінг-телеміст «Особливості психологічної допомоги дітям, що переживають втрату»

2 березня ц.р. з 19.00 до 21.00 у конференц-залі Бердянського державного педагогічного університету відбудеться тренінг-телеміст для психологів Львів – Нью-Йорк – Київ – Бердянськ: «Особливості психологічної допомоги дітям, що переживають втрату». Запрошуємо психологів, волонтерів, психотерапевтів, соціальних працівників взяти активну участь у заході.

main

Тренер: дитячий психотерапевт з США: Madlena Rozenblyum, яка впродовж багатьох років працює в різних клініках Нью-Йорка. Мадлена готова поділитися досвідом роботи з сім'ями та дітьми, що пережили травмуючі події. Цей досвід є безцінним внеском у роботу волонтерських психологічних служб.

У рамках тренінгу будуть розглянуті наступні питання: Як дитина розуміє смерть близької людини? Що на емоційному рівні переживає дитина під час горювання? Що включає психологічна допомога на кожному етапі горювання? Які особливості психотерапії ускладненого дитячого горювання?

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до організаторів заходу – канд. псих. наук, ст. викл. кафедри психології О. В. Фролової та канд. псих. наук, ст. викл. кафедри прикладної психології та логопедії О. В. Сербової.

Ольга Василівна Фролова,
кандидат психологічний наук,
старший викладач кафедри психології

Ольга Вікторівна Сербова,
кандидат психологічний наук,
старший викладач кафедри
прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print