ТРОЄ З ДВАДЦЯТИ ТИСЯЧ,

АБО ПРО ЩЕ ОДНЕ УНІВЕРСИТЕТСЬКЕ ТРІО – ТВОРЧЕ

(про перше тріо читайте тут)

Цей грудневий недільний день (23. 12. 2012) зібрав до редакції газети «Південна зоря» тринадцятьох журналістів бердянських ЗМІ, щоби вшанувати та визнати творчий доробок кожного з них. А запросили їх члени правління Запорізької обласної організації  Національної спілки журналістів України (НСЖУ) на своє виїзне засідання. Запросили, щоби розглянути їхні заяви та рекомендації щодо омріяного членства в цій національно-професійній організації. Усіх гостинно, на правах господаря, зустрічав, представляв та пригощав чаєм-кавою головний редактор газети «Південна зоря», Заслужений журналіст України Віктор Михайличенко. Журналісти газет БДПУ «Університетське Слово», «Бердянские ведомости», «Бердянск деловой», телекомпанії «Юг» з честю витримали цей свій своєрідний професійний екзамен і отримали з рук Голови обласної організації Наталії Кузьменко посвідчення та значки, що засвідчують їхнє членство в НСЖУ. Приємно відзначити, що серед них – троє представників Бердянського державного педагогічного університету: редактор газети «Університетське Слово» Степан Герилів, кореспондент цього видання Ксенія Задворна та старший викладач кафедри соціальних комунікацій Ольга Кайда.  На кінець 2012-року чисельність Національної спілки журналістів України досягла 20-ти тисяч членів. Такі дані були оприлюднені в ході засідання Правління НСЖУ, що пройшло у Києві. Вітаємо наше університетське творче тріо в новій для них журналістській родині.

Олександр Степаненко,

кор. «УС»

На світлині: С. Герилів, К. Задворна та О. Кайда під час виїзного засідання та вручення їм підтверджуючих документів про членство в НСЖУ

Фото з архіву «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

3 Відповісти на “ТРОЄ З ДВАДЦЯТИ ТИСЯЧ,”

  1. Молодці! Вітаю з цим званням! Успіхів у подальшій праці!!!

  2. А чому у “Південній зорі”, газеті яку не поважають більшість бердянців?

  3. По-перше, якщо Ви не поважаєте, то це ще далеко не більшість, а “Південна зоря”, якщо Ви не знаєте, має на сьогодні найбільший тираж серед друкованих ЗМІ нашого регіону. По-друге, редактор цієї газети пан Михайличенко – голова місцевго осередку Національної спілки журналістів України. По-третє, у них гарний конференц-зал… А по-четверте: якщо Ви вже вживаєте словосполучення “більшість бердянців” то повинно писатись “поважає”, а не “поважають”… Дякую за увагу до “УС”

Коментарі закриті.