Тривожно-приємне ярмаркування

Ще донедавна слово «ярмарок» асоціювалося з високим піднесенням, радістю, безмежними веселощами… А цей, що проходить сьогодні в фойє п’ятого університетського корпусу – третій за рахунком, налаштовує спочатку на тривогу, бо війна в домі, війна безпричинна, жорстока, й кожна копійка, вторгована нині, піде на придбання нашим мужнім захисникам найнеобхіднішого… Та з іншого боку – приємно, що на заклик невтомної організаторки Ярмарку – Софії Філоненко – відгукнулися десятки небайдужих викладачів і студентів БДПУ, жителів Бердянська… Навіть «колективні пенсіонери» – ветеранська організація заводу Скловолокно.

Розпочалося це тривожно-приємне ярмаркування об 11-й і триватиме до 2-ї, а, може, й далі, пропонуючи всім небайдужим десятки найменувань книг, сувенірні вироби, навіть дитячі шапочки та нитки для в’язання від американки українського походження пані Христини Дурбак, що надіслала їх до університетської Благодійної Скрині «ДоброДій».

Софія Олегівна вже дякувала на своїй сторінці в Facebook університетським колегам, закликаючи й інших приєднатися до Ярмарку: «…небайдужі бердянці несли й несли до університету речі і книжки для благодійного ярмарку! Готуємось на завтра, а хто щось придбає, отримає маленьке кольорове "сонечко" на знак нашої вдячності. Велике спасибі Валентині Папановій, Ганні Табаковій, Ірині Співак, Арсенію Голику, Iрині Єгоровій, Наталії Крючині, Світлані Хатунцевій, Вікторії Цемкало… Усіх завтра запрошую до 5 корпусу БДПУ: купіть собі, своїм діткам чи батькам книжку, прикрасу або сувенір для душі. Хай ці невеликі кошти, які ви пожертвуєте, зібрані разом, допоможуть нашим захисникам! Бо їм зараз ох як нелегко…».

…Ярмарок триває. Приходьте й ви, кому не байдужа доля кожного нашого бійця, хто хоче бачити рідну Україну вільною та мирною.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print