ЦІКАВІ МОМЕНТИ

профорієнтаційної робота в Інституті фізико-математичної і технологічної освіти

Бердянський державний педагогічний університет є вищим навчальним закладом, в якому поважають і підтримують історично сформовані традиції. Однією з таких традицій є профорієнтаційна робота, до якої активно долучаються співробітники Інституту фізико-математичної і технологічної освіти Володимир Малихін, Сергій Онищенко і Марія Дольме. Кожен із них розуміє значення такої діяльності і тому з великою відповідальністю ставиться до неї.

Так, днями молоді фахівці ІФМТО завітали до шкіл Гуляйпільського району (Гуляйпільський колегіум "Лідер", Гуляйпільська ЗОШ №1, Гуляйпільська СЗОШ, Гуляйпільська ЗOШ №2, Гуляйпільська ЗОШ №1, Воздвижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Новомиколаївського району (Новомиколаївська СЗОШ №1, Новомиколаївська ЗОШ, Тернуватський НВК), м.Пологи і Полгівського району (Пологівський колегіум № 1, Гімназія "Основа", Чапаєвська ЗОШ), аби заохотити випускників до обрання відповідальної професії вчителя.

У рамках профорієнтаційної роботи представникИ кафедри технічних дисциплін провели зустріч з учнями старших класів і вчителями. Старший викладач Сергій Онищенко із задоволенням розповів потенційним абітурієнтам про структуру Інституту фізико-математичної і технологічної освіти, спеціальності та напрямки підготовки, практичну підготовку майбутніх фахівців, культурні, розважальні і спортивні заходи, що регулярно проводить навчально-виховний відділ нашого вишу.

Старший викладач Володимир Малихін відзначив особливу захопленість школярів напрямом 6.010104 Професійна освіта, цікаво розповів про інженерну та комп’ютерну графіку, перспективи вступу до ІФМТО, відзначив якість освіти і конкурентні переваги нашого вишу.

Під час виступу асистент кафедри технічних дисциплін Марія Дольме надала присутнім інформацію щодо можливостей вступу до нашого вишу, перспектив майбутнього працевлаштування випускників, підстави пільгових умов вступу, умови проживання й навчання та продемонструвала інформаційний матеріал про діяльність ІФМТО.

Наприкінці зустрічі присутні отримали кваліфіковані відповіді на запитання, що виникли під час бесіди. Також викладачі кафедри  вручили школярам та керівникам шкіл інформаційні буклети про ІФМТО та з правилами вступу.

Випускники сільських шкіл – це, як показує практика, потенційні абітурієнти на напрями підготовки: технологічна освіта, професійна освіта, фізика і математика. Молоді фахівці щиро сподіваються, що їх робота не буде даремною, і допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам!

Марія Дольме,

асистент кафедри технічних дисциплін, аспірант БДПУ

На світлинах Володимира Малихіна: деякі моменти профорієнтаційної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print