Цікаві та практико-орієнтовані заняття – не інновація, а традиція для майбутніх соціальних працівників

15 листопада ц.р. здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота мали можливість поспілкуватися з соціальним працівником благодійної організації «Мережа 100% життя. Запоріжжя» Ганною Карташовою. Зустріч відбулася за ініціативи доцента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасії Тургенєвої в рамках вивчення дисципліни «Організація роботи з різними соціальними групами».

Практичне заняття мало на меті ознайомити аудиторію з особливостями організації соціальної роботи з ВІЛ-інфікованими та наркозалежними клієнтами. Ганна поділилася з майбутніми фахівцями соціальної сфери досвідом роботи з ВІЛ-інфікованими клієнтами у КНП «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР та державній установі «Бердянська виправна колонія (№77)». Наголосила на важливості формування прихильності клієнтів до лікування, ефективної взаємодії між соціальними працівниками та лікарями.

Наприкінці зустрічі здобувачі мали можливість задати питання та отримати безліч цінних порад, які здобуваються лише досвідом.

Дякуємо за співпрацю БО «Мережа 100% життя. Запоріжжя»!

Анастасія ТУРГЕНЄВА,
доцент кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти ФДССО, к.п.н.
світлини з архіву кафедри

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print