У БДПУ відкрито лабораторію фізичної реабілітації

У шаленому ритмі нашого життя є час для розвитку та вдосконалення. У  стінах рідного Бердянського державного педагогічного університету ми невпинно прагнемо власного зростання при всебічній  підтримці з боку ректорату. Сьогодні, 4 листопада, об 11:00 відбулося урочисте відкриття лабораторії «Кабінет фізичної реабілітації».

БДПУ готує спеціалістів у галузі охорони здоров’я за спеціальностями фізична терапія та ерготерапія.  Як зазначив декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини проф. Сергій Кушнірюк: «Кожен проєкт – це  змога практично підвищити якість навчання здобувачів вищої освіти, а також привернути увагу абітурієнтів».

Лабораторія обладнана новим гімнастичним комплексом «Шведська стінка», який використовується для виконання фізичних вправ на всі групи м’язів, тулуба та плечового поясу, для зміцнення м’язового корсету та відновлення фізичних можливостей. Тренажер не має обмежень ні за віком, ні за рівнем підготовки. Крім того, є ортопедичний тренажер – «Профілактор Євмінова» – для лікувальної гімнастики та методики Євмінова, профілактики та реабілітації хребта у будь-якому віці. Тренажер «Кроссовер»  – для кінезотерапії опорно-рухового апарату та загального функціонального тренінгу, що дозволяє відновити функції хребта та суглобів. Також у кабінеті є кушетки для масажу, необхідні для проведення процедур масажу, який сприяє нормалізації роботи м’язів та суглобів, покращенню кровообігу.

За словами ректора університету, професора Ігоря Богданова, обладнання було придбано за позабюджетні кошти, як і проведення ремонту в лабораторії. Ініціатором створення такого кабінету був декан факультету професор Сергій Кушнірюк. Ремонт відбувся ще влітку, але чекали на нове та якісне обладнання, яке використовується і в профілактичних закладах, і фітнесцентрах. А наші студенти мають можливість відпрацювати набуті знання на практиці в університеті.

Маленька подія для великих можливостей…

Бажаємо нашим студентам спрямовувати свої знання в правильному руслі для самовдосконалення розвитку.

Ангеліна Кружкова, кореспондентка «УС»
Фото: Артем Ковальов, кореспондент «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print