У ПОЛКУ СПРАВЖНІХ НАУКОВЦІВ – ГІДНЕ ПОПОВНЕННЯ!

ІЗ ЛИСТА ДО РЕДАКЦІЇ

«Шанована нами Софія Філоненко з Бердянського державного педагогічного університету блискуче захистила докторську дисертацію, в якій чітко окреслила: яких добрих слів і яких не-добрих заслуговує сучасна українська масова література. Захист пройшов тріумфально. І не де-небудь, а на найвищому науковому рівні в Інституті літератури імені Тараса Шевченка НАН України. Добрих слів, адресованих і науковій роботі, і її авторці, не пошкодував і директор Інституту, голова вченої ради, академік НАН України Микола Жулинський.

Оскільки нашим «детективам у стилі ретро» присвячено окремий розділ дисертації, то висока Рада не лише запросила нас на захист, а й надала слово наприкінці дискусії. Що трапляється надзвичайно рідко. За що окреме спасибі.

Також дякуємо молодому доктору наук за чітке академічне визначення того, ким ми є в літературі. Послуговуючись її термінологією і кваліфікацією, ми тепер «класики адреналінового жанру».

Валерій та Наталя Лапікури

Єдине прохання до Міністерства освіти не поспішати вводити наші твори до шкільного курсі української літератури. Бо ці Лапікури… від них можна чого завгодно чекати».

Валерій та Наталя Лапікури

українські письменники, тележурналісти, політологи, аналітики…

Від редакції: 23 квітня відбувся захист докторської дисертації ФІЛОНЕНКО Софії Олегівни на тему “Ґендерний дискурс сучасної української масової літератури” (спеціальності 10.01.06 – теорія літератури, 10.01.01 – українська література). Офіційні опоненти: Поліщук Я. О. д. філол. н., проф., професор кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій (Гуманітарний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка); Штейнбук Ф. М., д. філол. н., директор Інституту філології, історії та мистецтв (Республіканський вищий навчальний заклад “Кримський гуманітарний університет” (м. Ялта); Панченко В. Є., д. філол. н., проф., професор кафедри літератури та іноземних мов., (Національний університет “Києво-Могилянська академія”).

До щирих привітань панства Лапікурів приєднуємось й ми.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print