У пошуках нових форм музикування

Університетський ансамбль «Барвисті музики» не перший рік дарує свою творчість пошановувачам народної музики. Сформувавшись із студентів БДПУ за типом традиційного українського інструментального ансамблю, колектив згодом випробовує себе у виконанні грецької, болгарської, молдавської, румунської та циганської музики. Цього року до його складу увійшли два нових учасники з числа першокурсників.

Оновлення колективу відбулось паралельно із пошуком нових форм музикування. Минулого тижня «Барвисті музики» постали перед глядачами в незвичному амплуа, взявши участь в обласному фестивалі естрадного мистецтва «Зорепад 2017» у жанрі авторська пісня з вокально-інструментальною композицією «У Бердянську рання осінь» (солістка – В. Подорожко, автор музики і слів –  П. Косенко).

Уже наступного дня тріо у складі Ігоря Дем’янця, Євгена Крупіна і Павла Косенка вирушило до Одеси, де 20-21 жовтня відбувався VI міжнародний фестиваль-конкурс «Дюк-шоу». Музиканти ансамблю виконали на гітарах у супроводі перкусійних інструментів бразильське шоро «Тіко-тіко» і циганську танцювальну мелодію «Мар-дяндя». Теплий прийом публіки і схвальна оцінка журі були підтверджені дипломом лауреата ІІІ ступеня в інструментальному жанрі.

Висловлюємо подяку зав. кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін, доценту Олені Мартиненко, декану ФППОМ,  професору Людмилі Коваль і ректору університету, професору Ігорю Богданову за підтримку обдарованої студентської молоді, сприяння її професійному і творчому розвитку.

1 3

2       4       5

6

Павло Косенко,
доцент кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін, художній керівник народного інструментального ансамблю «Барвисті музики»
Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print