У сфері відносин ЄС та України

На початку жовтня у Києві проходив ІІІ Форум мереж ЄС та Єврошколи, в якому взяла участь студентка 4-го курсу гуманітарно-економічного факультету Юлія Капустєнко. Унікальність цьогорічного заходу в тому, що він зібрав під своєї егідою близько 200 учасників, серед яких були представники бібліотек, інформаційних центрів, євроклубів України та випускники Єврошкіл усіх сесій.

Мета форуму полягала в ознайомленні членів мереж із останніми подіями у сфері відносин ЄС та України, у наданні можливості учасникам поділитися напрацьованим досвідом, інформуванні щодо сучасних інструментів комунікації, включаючи соціальні мережі, співпрацю з журналістами, мультимедійні продукти.

У перший день зібрання учасники мали можливість дізнатися, які в Україні відбудуться зміни найближчим часом та поставити власні питання голові Представництва ЄС в Україні Послу Матті Маасікас, міністру культурі молоді та спорту Володимиру Бородянському, міністру освіти і науки Ганні Новосад та іншим. Цього ж дня відбулась панель виступів на тему «Євроінтеграція через призму професійної діяльності» і представлення проекту House of Europe.

Другий день форуму відзначився роботою в групах, яка мала на меті організацію успішного проекту: формування мети, цілей, цільової аудиторії та завдань проекту, кроки до реалізації, робота з ресурсами та роль мережування в проектній діяльності. Кожен учасник міг обрати будь-яку секцію, яка була найближча до його інтересів: освіта, екологія, права людини, підприємництво, соціальна сфера, медіа, боротьба з корупцією та молодіжна політика. Презентація напрацювань надихнула учасників на підтримку подальших зв’язків одне з одним, щоб мати можливість нарешті на реалізацію перспективних проектів, які вже мають перші нариси на папері.

 

Юлія Капустєнко,
студентка 4 курсу гуманітарно-економічного факультету,
учасниця Форуму

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print