Учора – попри свято…

…Університетським «нашоатлантівцям» й святкувати було  ніколи, але все-таки вони завітали й до Бердянської ЗОШ №1, де учні поздоровляли організацію з Міжнародним Днем волонтера і вручили нам подарунки для воїнів в АТО. У в 9-а класі цієї школи відбувся тематичний захід, де учні у віршах дякували воїнам і волонтерам за мирне небо (відповідальна за акцію «Подарунок для бійця" – заступник директора з НВР Ольга Головченко).

Учора ж учні Новотроїцької ЗОШ самі привезли нам зібрані подаруночки для воїнів-захисників, які найближчим часом ми від їхнього імені вручимо воїнам на передовій.

Учора також студенти гуманітарно-економічного факультету БДПУ разом із з викладачами Юрієм Федориком і Юлією Королевською приходили до нас і допомагали плести маскувальні сітки. Студентів ми познайомили з діяльністю нашої організації, а Наталія Іванченко та Любов Моїсенко навчали їх плести маскувальні сітки.

А ще учора Анетта Омельченко та Степан Герилів отримали в ЗОШ №3 листи-подяки та солодкі сувеніри «Янголи добра» (див. світлини).

1  4

2

5 6

НАШІ АТЛАНТИ

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print