Україна з мови починається

Напередодні Дня української мови та писемності в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ відбувся захід – «Україна починається з мови», який організувала й провела викладач української мови та літератури Майя Вар’єва.

Усе різнобарв`я української символіки, побутові обереги, національні костюми, калейдоскоп квітчастих вишиванок – все це підкреслювало значимість заходу та любов до рідної української мови та писемності.

На святі студенти читали вірші, співали народні пісні.

Родзинкою заходу стали присутність на святі провідного фахівця з виховної роботи БДПУ Анетти Омельченко та привітання присутніх журналіста, редактора газети БДПУ «Університетське Слово» Степана Гериліва, який подарував в бібліотечну скарбницю коледжу шість збірок власних віршів «Заробітчанські дзвони».

DSC_0003 DSC_0021 IMG_3592_2

Свято рідної мови та писемності – це тільки та яскрава частинка великої шани та любові до рідної мови!

Кожного дня треба не тільки красиво говорити про Україну, її солов’їну мову, але й підтверджувати це ділом в ім’я народу, в ім’я країни.

Тільки той, хто любить свою Батьківщину, свій народ, своїх батьків і оселю, шанує рідну мову і звичаї, зможе зробити Україну багатою, а себе – щасливим!

Юлія Білова,
заступник директора коледжу з виховної роботи
Світлини з архіву БЕГК БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print