УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ

Бердянська Приморська площа знову завирувала святом, університетським: пройшла, традиційна вже, Посвята в студенти першокурсників БДПУ. І цей день запам’ятається кожному з них назавжди, адже вони щойно переступили поріг у нове, доросле життя! Разом з першокурсниками на площі зібралися викладачі, працівники університету, гості міста.

Перший проректор БДПУ Володимир Федорик та заступник міського голови Людмила Шаповал щиро вітали сьогоднішніх вже першокурсників зі вступом до університету, висловлювали теплі напутні слова на всі майбутні роки такого цікавого та незвіданого ще студентського життя… А «новоспечені» студенти, затамувавши подих, вслухалися в кожне слово про уже у тепер уже свій університет. Згодом мали можливість познайомились зі «вишівськими батьками»: директором Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Ларисою Казанцевою, деканом факультету економіки та управління Владиславом Саєнком, директором Інституту філології та соціальних комунікацій Ольгою Харлан, деканом факультету фізичного виховання Сергієм Кушнірюком, директором Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмилою Коваль, деканом соціально-гуманітарного факультету Іриною Алєксєєнко, деканом факультету фізико-математичної та технологічної освіти Андрієм Малихіним, деканом факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій Віталієм Хоменком, проректорами Ігорем Рогозіним та Ігорем Богдановим, головою профспілкового комітету Віталієм Лолою…

Не забули студенти вшанувати пам'ять про тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни. Студентка факультету економіки та управління Ганна Черненко та студент соціально-гуманітарного факультету Іван Міргородський поклали квіти до пам’ятника загиблим викладачам та студентам.

Після слів привітання голови студентської ради Вікторії Каліберди першокурсники, за традицією, прийняли клятву, у якій пообіцяли стати гарними та відданими, справжніми студентами. …Пролунав гімн студентства «Гаудеамус». То ж двері до найкращих літ для багатосотенної когорти університетських першокурсників оголошено відкритими! Ласкаво просимо!!!

Кристина Корінець,

студентка БДПУ

На світлинах: таким було цьогорічне університетське Першовересневе свято

Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print