Урочисте онлайн-відкриття Access Program у БДПУ

2 грудня 2020 року відбулася офіційна церемонія відкриття нової групи програми English Access Microscholarship Program (Access Program), що є дворічною програмою Стипендій Посольства США з вивчення англійської мови за підтримки Державного департаменту США.

У Бердянську Access Program впроваджується вже четвертий рік поспіль на базі факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ, координаторами є громадські організації «Українській Центр Громадянських Ініціатив «Світло» та «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет». 

20 студентів нашого університету, до числа яких увійшли й здобувачі освітньо-професійної програми Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова) Олександр Евін та Ірина Кисельова, пройшли відкритий конкурс для участі у цій програмі, що передбачає інтенсивне вивчення не тільки англійської мови за комунікативною методикою, культури та суспільства США, але й розвиток лідерських якостей та виховання соціально активних громадян. Варто зазначити, що бердянську групу обрали як експериментальну, що означає введення в навчальний план програми тем з інтерактивних методик викладання англійської мови.

Урочисте онлайн відкриття Access Program у Бердянську модерували викладачі цієї програми, доценти кафедри іноземних мов і методики викладання Ірина Школа і Богдана Салюк. Почесними гостями стали представники Посольства США в Україні – Директор регіональних програм з питань викладання англійської мови Тімоті Коллінз, співробітник з питань інформації Томас Вайт, помічник аташе з питань культури Лілія Шило, а також координатори програми – керівники громадських організацій Антон Плаксун і Наталія Лалабекова.

З вітальним словом відкрила церемонію декан факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ, професор Ірина Глазкова, яка привітала усіх учасників з цією почесною подією та побажала студентам успіхів у навчанні.

Також у своїх відеозверненнях студентів привітали Директор Офісу програм англійської мови Державного департаменту США у Вашингтоні Джо Букбіндер, викладач англійської мови Драпер Кірк і волонтер Корпусу Миру Ешлі Емерсон.

Самі ж студенти підготували для гостей оригінальні та, водночас, інформативні презентації своїх команд і квізи, які допомогли розкрити цікаві сторони, інтереси та мотивації у вивченні англійської мови всіх учасників програми. Крім того, молодь змогла поспілкуватися із почесними гостями.

Висловлюємо щиру вдячність представниками RELO і U.S. Embassy Kyiv за надану нашим студентам чудову можливість участі у Access Program!

Ірина Школа та Богдана Салюк,

доцентки кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print