Вдалий початок

Чудовим осіннім днем, 2-го жовтня, група студентів факультету соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ розпочала роботу табірної зміни «Конкурс соціальних проектів «Я – Українець» на базі Державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» у Київській області в рамках співпраці між Бердянським державним педагогічним університетом і ДП «МДЦ «Артек».

qir6Owi7XZc hR23gdSQh9g

Перед початком зміни наші студенти пройшли триденний курс тренінгових занять з навчання вожатих. Під час навчання студенти ознайомились з концепцією діяльності Центру «Артек», вектором дій даного дитячого закладу та його структурою. Студенти мали змогу в інтерактивній формі засвоїти технології проведення танцювальних, співочих та анімаційних ігор. Закріпили на практиці сучасні форми організації культурно-дозвіллєвої діяльності в дитячих таборах та центрах (див. світлини). 

cwNfntqa_SQ dhTzngF9rho

Навчання дітей в Центрі «Артек» значно відрізняється від навчання в загальноосвітніх навчальних закладах. Інноваційний освітній центр пропонує дітям навчання без підручників, домашніх завдань, а також не оцінює рівень засвоєних знань. За допомогою технічних засобів навчання та уроків у формі пар діти в практичній діяльності самостійно отримують знання під керівництвом педагогів. Дана форма навчання дуже зацікавила нас як майбутніх соціальних педагогів.

Стільки вражень та нового досвіду за перший тиждень роботи в Центрі «Артек»! Що ж, це тільки початок!

Євгеній Шалупня, Тетяна Чумак,
студенти БДПУ
На фото: робочі моменти табірної зміни
Світлини авторів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print