Величаючи рідний наш стяг…

У День Державного Прапора України, 23 серпня, о 10-й годині в Бердянську стартували традиційні урочистості, яким передувала святкова хода центральними вулицями міста (вул. Горького та Азовський проспект).

Військовослужбовці та ветерани теперішньої російсько-української війни, представники влади, науковці та службовці урочистою ходою під супроводом оркестру, з державною символікою в руках пройшли до площі Єдності. У святковому марші взяла участь і колона викладачів та студентів Бердянського державного педагогічного університету, очолювана ректором, професором Ігорем Богдановим.
На майдані перед виконавчим комітетом відбулась урочиста церемонія підняття державного стягу. До заходу долучилися та виступили: міський голова Валерій Баранов, перший заступник голови Бердянської районної державної адміністрації Ірина Півень, військовослужбовці, ветерани війни, від імені волонтерів міста – співзасновниця ГО «Наші Атланти», кандидат педагогічних наук,  доцент кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ Анетта Омельченко, які щиро та тепло вітали бердянців та гостей міста з нинішнім і завтрашнім святами.

«Університетське слово»

Фото: Микита Кіров     


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print