Відчувайте себе впевнено і крокуйте по життю успішно

2020 рік для здобувачів вищої освіти, як і для всіх освітян, видався складним. Завершальні місяці семестру минули у режимі дистанційного навчання. І хоч державні іспити складались аудиторно, від масових випускних заходів довелось відмовитись. Тож спілкування з випускниками спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) відбувалось за допомогою ZOOM-конференції 24 червня о 12.00. Зібрались студенти денного і заочного відділень та майже всі викладачі кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін за напрямком «Музичне мистецтво». Усі мали можливість висловитись – лунали добрі побажання випускникам і слова подяки викладачам, відчувалась дружня, невимушена атмосфера.

Колишніх студентів вітали з тим, що вони нарешті здобули перший (бакалаврський) ступінь вищої освіти і тепер можуть працювати та отримувати винагороду за свою роботу, офіційно бути визнаними в якості кваліфікованих фахівців; а хто має бажання – може продовжити навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у нашому університеті, або інших вишах України.  

Шановні випускники спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)!

Зараз такий час, коли кожна людина прагне бути помітною, намагаючись у будь-який спосіб привернути до себе увагу, в тому числі роблячи це за допомогою цифрової інтернет-мережі. А вам спеціально для цього нічого не потрібно робити, адже ви, пройшовши чотири роки навчання у БДПУ, вже склались як особистості, які не загубились у цьому насиченому інформацією житті. Ви вже такі люди, яких помічають, і навіть, якщо вам про це не кажуть зі сторони, знайте, що це так. Тож відчувайте себе впевнено і крокуйте по життю успішно.

Павло Косенко,

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, куратор 43 ММ-АМ групи ФППОМ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print