Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

15 квітня 2020 року на базі Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків) відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» в режимі он-лайн конференції за допомогою сервісу Google Meet. Всього на конкурс було подано понад вісімдесят студентських наукових робіт з провідних закладів вищої освіти України.

У конкурсі брав участь студент 4-го курсу факультету фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Віктор Якименко. Тема його наукового дослідження «Розробка інформаційно-методичного супроводу самостійної роботи студентів з дисципліни «Сучасні інформаційні технології». Науковий керівник роботи ‒ кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Лілія Павленко.

Віктор гідно представив свою роботу на захисті перед авторитетним журі та учасниками конкурсу, розкрив основні складові дослідження, які полягали в теоретичному обґрунтуванні та розробці засобу інформаційно-методичного супроводу самостійної навчальної діяльності здобувачів вищої освіти.

У дослідженні удосконалено підходи до використання інноваційних технологій на основі розробленого та впровадженого в освітній процес сайту для організації самостійної навчальної діяльності студентів на прикладі дисципліни «Сучасні інформаційні технології». Зокрема створений електронний календар у системі Google Calendar та здійснена інтеграція його елементів в освітній сайт.

В результаті захисту проекту Віктор Якименко виборов 2-е призове місце!

Вітаємо переможця та керівника, бажаємо їм подальших наукових і творчих успіхів!

(кафедра комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики БДПУ)

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print