Вітаємо Сергія Ковачова з призначенням гранту Президента України

Вітаємо молодшого наукового співробітника, графічного дизайнера Сергія Ковачова з призначенням гранту Президента молодим діячам у галузі образотворчого мистецтва для створення і реалізації творчого проєкту «Наноарт».

Відповідно до Розпорядження Президента України №493/2021-рп «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів», 15 молодих митців отримали гранти на реалізацію творчих проєктів.

У галузі образотворчого мистецтва цей грант було призначено лише трьом митцям і серед них наш колега – молодший науковий співробітник, графічний дизайнер Сергій Ковачов. Грант призначено на реалізацію творчого проєту «Наноарт», а саме створення арт-буку «Наноарт. Наука – це мистецтво».

Як бачимо, наш Наноарт стає все більш популярним і сьогодні він відзначений такою високою нагородою. Бажаємо успіху в реалізації гранту та з нетерпінням чекаємо нових наноартів.

Колектив кафедри фізики та методики навчання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print