Вітаємо з перемогою в обласному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

7 грудня 2019 року на базі Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» Запорізької міської ради відбувся обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Під час урочистого відкриття заходу з привітальним словом виступила доцент Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Корицька, акцентувавши увагу на тому, що цього року конкурс відзначає свій 10-річний ювілей.

До складу журі обласного етапу конкурсу увійшла доцент кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства БДПУ Ганна Александрова.

У конкурсі взяли участь учні 5-11 класів загальноосвітніх шкіл, учні закладів професійно-технічної освіти та студенти закладів вищої освіти Запорізької області. Бердянський державний педагогічний університет гідно представила студентка 2АМЛ групи факультету філології та соціальних комунікацій Оксана Рева, посівши почесне ІІІ місце.

Вітаємо Оксану Реву та її наукового керівника професора Ольгу Харлан із перемогою! Бажаємо успіхів і подальших творчих та наукових звершень!

За матеріалами кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print