Вітаємо призерів обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

22 грудня 2018 року в Запоріжжі відбувся обласний етап ХІХ  Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Основна мета Конкурсу – затвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культурних традицій українського народу.

У Конкурсі філологічний напрям представляла магістрантка факультету філології та соціальних комунікацій Гречко Наталія Миколаївна (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор кафедри української мови та славістики Греб М. М.), а нефілологічний напрям – студентка Неліпа Ольга Вікторівна (науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та славістики Крижко О. А.). З гордістю повідомляємо, що наші дівчата виявили високий рівень знань і посіли відповідно друге та третє місце в обласному етапі Конкурсу.

Кафедра української мови та славістики щиро вдячна за допомогу і підтримку ректорові університету, професорові Богданову І. Т., деканові факультету філології та соціальних комунікацій, професору Глазковій І. Я.

Щиро вітаємо наших студенток з високим результатом та бажаємо успіхів у загальнонаціональному етапі Конкурсу!

6P2A1478 8C37655B-B15E-461A-9F0D-812A786DD241

 

Кафедра української мови та славістики

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print