ВІТАЛІЙ КЛИЧКО – В БЕРДЯНСЬКУ, В БДПУ!

«У п'ятницю, 27 вересня, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко відвідає місто Бердянськ Запорізької області. У Бердянському державному педагогічному університеті відбудеться зустріч Кличка зі студентами, де він прочитає лекцію «Європейська інтеграція – майбутнє України». Також Фонд братів Кличків у рамках проекту “Старт до успіху” відкриє оновлену дитячо-юнацьку спортивну школу №1 м. Бердянська» – таке оголошення «висіло» на офіційному сайті партії «Удар», подібні – сповіщали про це бердянців невеликими листівками…

І зустріч відбулася! Цікава, змістовна, захоплююча (дивіться світлини). Бо ж не щодня приїжджає до Бердянська боксер світового ґатунку, депутат Верховної ради, Герой України… І це все в одній особі!!! Спочатку Віталія Кличка зустрічали при вході до головного корпусу університету, а згодом – в актовій залі БДПУ. Зізнавшись, що прибув до Бердянська вдруге (вперше, як спортсмен-боксер, побував майже 20 років тому), відразу налаштував аудиторію на цікаву, невимушену бесіду, а не на лекційний виступ. «Я, як і ви, мрію жити в нормальній, цивілізованій європейські країні, – продовжував Віталій, – а мрії мої дотепер завжди здійснювалися…».

Розповідаючи про теперішнє та майбутнє України, відповідаючи на питання присутніх, Кличко продемонстрував ерудицію та вміння говорити з молоддю.

«Університетське Слово»

Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print