Всі на Family Day…

DSC02424 IMG_5896

5 червня ц. р. студенти-волонтери першого та другого курсів спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, під керівництвом викладачів кафедри соціальної педагогіки Катерини Петровської та Анастасії Тургенєвої, прийняли активну участь у проведені грандіозного свята – Фестивалю сім'ї «Family Day», що відбувся у найулюбленішому місці відпочинку жителів та гостей міста – літньому тінистому парку ім. Шмідта. Організаторами заходу стала Студія свят «Корпорація позитиву» та ОО «Забота-Дети» за підтримки виконавчаго комітету Бердянської Міської ради.

DSC02423 DSC02404

Фестиваль передбачав роботу за такими зонами: майданчик перед Ріо, мама та вільні зони. На майданчику перед Ріо, після урочистого відкриття фестивалю, було проведено конкурс «Самая стильная семья» за підсумками інтернет-конкурсів (фото-батли конкурс репостів); фокуси та сімейні естафети; флешмоб мильних бульбашок з Міккі Маусом; виступи рок-групи «Пила» та гурту «Бора»; вечірній сімейний кінозал на природі.  Переможці конкурсів були нагороджені білетами до зоопарку «Сафарі» та дельфінарію «Немо». В мамі зоні було проведено лекції для молодих батьків: «Безпечне літо» та «Призначення державної допомоги сім’ям з дітьми». У вільних зонах працювали baby-bar та антикафе з ігротеками, майстри-класи для дітей, зона малювання «каляки-маляки» та школа усної лічби «Соробан».

IMG_5897

Студенти-волонтери, занурившись у яскравий та веселий світ, з захопленням допомагали в організації роботи фестивалю, спілкувались з батьками та дітьми, створювали неповторний настрій та атмосферу своєю життєрадісністю, креативністю та активністю!

Ольга Ілішова,
асистент кафедри соціальної педагогіки
Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print