Вулична соціальна акція

Триває щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Студенти-волонтери активно залучаються до міських заходів, що організовуються з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, захисту прав жінок, формування соціального здоров’я, профілактики негативних суспільних явищ та соціальних хвороб.

Здобувачі вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» під керівництвом викладачок кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасії Тургенєвої та Ірини Сизоненко спільно з Бердянським товариством Червоного Хреста, відділом молоді та спорту, громадською організацією “ЦСЗДР Добрі справи” прийняли участь у вуличних акціях «Я проти насильства! А ти?» та «СНІД: обери майбутнє».

24 листопада до Міжнародного дня боротьби з насильством, у межах вуличної акції, волонтери роздавали інформаційні буклети, листівки, спілкувались з мешканцями міста, підвищуючи їхню обізнаність у питаннях захисту при виникненні випадків насилля, жорсткого поводження. Більшість людей говорили про нетерпиме ставлення до насильства, виступали з підтримкою щодо подолання дискримінації, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Окрім того, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом волонтери на вулицях міста надавали інформацію про ВІЛ та методи профілактики інфікування, популяризували здоровий спосіб життя та безпечну поведінку.  Усі охочі мали можливість отримати інформаційні буклети.

За матеріалами кафедри

соціальної роботи та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print