Вибери майбутнє!

 Багаторічною традицією відзначаються відвідування викладачів факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти ЗЗСО  №9 м. Бердянськ. У рамках профорієнтації 26 вересня ц. р. більше 50-и майбутніх абітурієнтів були ознайомлені з напрямами підготовки студентів, умовами вступу, навчання та проживання.

Більшість вступників мають досить поверхове уявлення про специфіку професій, що їх цікавлять. Тому одним із напрямком профорієнтації є підвищення поінформованості вступників про особливості майбутньої професії, тому із метою ліквідації цих інформаційних прогалин викладач ФФМКТО Г. М. Алєксєєва виступила перед школярами і вчителями навчального закладу (9 клас, кл.керівник Толок Лариса Миколаївна; 10 клас, кл.керівник Піперкова Валентина Яківна; 11 клас кл.керівник Полтавцева Тетяна Іванівна).

Сьогодні важко уявити собі життя без комп’ютерів. Темпи розвитку комп’ютерних технологій дивують. Ми є свідками справжньої комп’ютерної революції! Ці технології будуть і надалі користуватися великим попитом на ринку працевлаштування, а ті, хто працює в галузі інформатики, відіграватимуть вирішальну роль у формуванні майбутнього.

Ви хочете брати участь в розвитку комп’ютерних технологій, створювати цікаві і корисні програми, веб-сайти, 3D-моделі, комп’ютерні ігри? А може Ви хочете працювати системним адміністратором, управляти цілим парком комп’ютерів, працювати в сфері інтернет-зв’язку?

Всі ці питання було розглянуто на зустрічі зі школярами, яка розкрила можливість майбутнім студентам університету отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій і знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, в тому числі зарубіжних.

Дякуємо керівництву навчального закладу, а саме директору Закоморному Миколі Миколайовичу, заступникам директора Романовій Людмилі Олексіївні, Сляднєвій Галині Юріївні, Черненко Антоніні Володимирівні за можливість отримання інформації для вступу у заклад вищої освіти!

Ганна Алєксєєва,
кандидат педагогічних наук, доцент

Світлини з архіву кафедри КТУНІ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print