Викладачі катедри початкової освіти в умовах активізації профорієнтаційної роботи

Профорієнтаційна робота – важлива і невід’ємна складова функціонування Бердянського державного педагогічного університету. З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної діяльності викладачі катедри початкової освіти ФППОМ (декан – професорка Людмила Коваль) обрали різні формати взаємодії із майбутніми абітурієнтами. Найчастіше була задіяна платформа ZOOM, консультації батьків майбутніх абітурієнтів та коли мали можливість особисто поспілкуватися із учнями, завжди знаходили час.

26 листопада ц.р. завідувачка катедри початкової освіти, професорка Алла Крамаренко провела бесіду із учнями ЗЗСО № 20 міста Бердянська. Насамперед учнів цікавили правила вступної компанії, умови навчання, студентського дозвілля та перспективи працевлаштування після отримання професії у БДПУ.
Під час проведення профорієнтаційної роботи було презентовано такі рекламно-інформаційні матеріали, як відеоролик про навчання в університеті, презентація з правилами вступу, буклети з роз’яснювальною інформацією про факультет та невеличкі ролики із випускниками, які вже працюють після закінчення ФППОМ. Приємним є той факт, що у цій школі працюють багато випускників цього факультету, які зараз мають високу оцінку професійної компетентності та значні успіхи в реформуванні НУШ. Вони також поділилися власними враженнями про студентські роки й запевнили, що рідна школа чекає на нових креативних учителів.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print