ВИСОКА МІСІЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

У 2013 році вступна кампанія до Бердянського державного педагогічного університету стартувала 1 липня, і за її результатами за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями до БДПУ було подано 6090 заяв від абітурієнтів з різних регіонів України. Переважна більшість з них, як і очікувалося, була з рідного Бердянська та Запорізької області. Чимало заяв було отримано з Донецької, Дніпропетровської областей, зустрічались заяви з Західної України та Криму. Така широка географія є підтвердженням стабільно-високого освітньо-кваліфікаційного рівня підготовки фахівців у нашому університеті.

На денну форму навчання подано 3972 заяви, на заочну – 2118 заяв, з яких зараховано до складу студентів 2724 особи, т.ч. на денну форму – 1118, а на заочну – 1606. Майже кожну другу заяву до БДПУ надіслано за допомогою мережі Інтернет.

Студентами першого курсу цього року стали майже 1000 абітурієнтів. Ми дуже раді вітати їх в нашій альма-матер.

Особливістю вступної кампанії цього року є збільшення кількості електронних заяв: якщо в 2012 році їх було 1026, то в цьому – 1954. Це дозволило уникнути черг до приймальної комісії та заощадити час і кошти абітурієнтів на переїзди.

Державне замовлення цього року виділялось за рішенням конкурсної комісії. Усі ВНЗ державної форми власності подавали до Міністерства освіти і науки України документи з обґрунтуванням отримання державного замовлення. Нині робота профільного міністерства спрямована на підготовку фахівців природничого, інженерно-технічного спрямування та ІТ-технологій. Відповідно і держзамовлення на такі спеціальності зростає, а от юристів, журналістів та менеджерів в Україні достатньо, переконані у Міністерстві освіти і науки.

Позитивне нововведення торкнулося абітурієнтів, які вже мають базову або повну вищу освіту та хочуть отримати підготовку за іншим напрямом. На відміну від попередніх років, вони можуть вступати на другий або третій курси з урахуванням академічної різниці.

Звичайно, робота приймальної комісії є напруженою, вимагає значної віддачі від кожного її працівника. Проте доброзичлива атмосфера, що склалася під час вступної кампанії, сприяла створенню комфортних умов для співпраці приймальної комісії з абітурієнтами та їх батьками.

Хочу щиро подякувати Голові приймальної комісії, ректору Бердянського державного педагогічного університету, професору Вікторії Зарві та всім членам приймальної комісії, працівникам технічного секретаріату, екзаменаційних комісій, юридичного відділу, відділу кадрів, бухгалтерії, адміністративно-господарчої частини. Адже кожному з них під час вступної кампанії довелося докладати максимум зусиль задля досягнення загальної мети і гарного результату.

Тетяна Яценко,

відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print