Яскравий початок навчального року у БДПУ

Цікавими розповідями, запальним концертом та щирими усмішками – так почалося знайомство першокурсників із Бердянським державним педагогічним університетом.

Мініподорож локаціями університетських пам’яток розпочалася з демонстрації артоб’єкту “Коло знань”, що символізує безперервність освіти та набуття нових умінь, які супроводжуватимуть студентів упродовж усього життя. Перша частина святкового дійства відбувалася біля п’ятого, “пряникового”, як його ласкаво називають викладачі і студенти, корпусу, який звели ще в далекому 1900-му році. Саме тут, біля будівлі, яку прикрашає найбільший за розміром орнамент національної вишивки Запорізького регіону, талановиті представники факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв радували першокурсників своїми музичними й хореографічними творами.

Наступною локацією став артоб’єкт “Валізка” автора Олександра Шапошника. Тут першокурсники також мали змогу побачити хореографічні композиції на різні смаки та вподобання, які неабияк їх вразили. Родзинкою для нових членів студентської родини БДПУ стало “Дерево бажань”, біля якого здобувачі освіти мають нагоду провести час із друзями, сфотографуватися й просто помріяти. Цей артоб’єкт допомагає у виконанні будь-яких думок, адже кожна його деталь символічна. Мудра сова уособлює навчання та старання студентів на шляху до самовдосконалення, яблуко – кар’єру й успіхи в роботі, а гойдалка допомагає поринути в  безтурботне дитинство.

Завершальним акордом екскурсії стала “подорож” історією головного корпусу БДПУ. Там представники студентського клубу й викладачі розказали першокурсникам про переваги навчання в нашому університеті та можливість вступу до студентських спільнот. Сподіваємося, що освітянська дорога для наших любих першокурсників буде такою ж яскравою, як і сьогоднішній, перший, день в університеті.

Дарина Тестова, кореспондентка Університетського слова

Фотографії: Роман Костромицький


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print