Ювілей найоптимістичнішого декана

Минулої суботи, як ми уже писали, свій полудень віку розпочав відзначати декан факультету комп`ютерних та енергозберігаючих технологій, професор Віталій Григорович Хоменко.   А сьогодні в університетській конференц-залі найоптимістичнішого (хтось із виступаючих нагородив ювіляра таким епітетом) декана прийшли привітати в. о. ректора БДПУ, професор Ігор Богданов, голова профспілкового комітету, депутат міської ради Віталій Лола, директори інститутів, декани факультетів, редактор газети БДПУ «Університетське Слово Степан Герилів, викладачі та студенти рідного йому ФКЕТ, друзі…

DSCN1414 DSCN1417 DSCN1422 DSCN1426

Чимало теплих, зворушливих побажань заслужено звучало на адресу 50-літнього ювіляра, зокрема: як авторитетному фахівцю, мудрому керівнику – міцного здоров'я і щастя, творчого натхнення й душевного комфорту, талановитих студентів та послідовників, вірних соратників і однодумців.

DSCN1429 DSCN1435 DSCN1442 DSCN1444

Щиро зичили також сил і наснаги для здійснення найсвітліших сподівань та задумів, бажаючи, щоб професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості й надалі слугували на благо розбудови факультету, університету заради процвітання мирної рідної України.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print