Ювілей шанованого професора

   У Запорізькому національному університеті 18-19 жовтня ц. р. відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Східнословʼянські мови в їх історичному розвитку», приурочена до 70-річчя від дня народження П. І. Білоусенка, доктора філологічних наук, професора, який 20 років свого життя і наукової діяльності присвятив Запоріжжю. Конференція була надзвичайно представницькою – привітати ювіляра приїхали науковці зі всієї України. Учасників конференції радо вітали проректор з наукової роботи ЗНУ, доктор історичних наук, професор Г. М. Васильчук, декан філологічного факультету, доктор філологічних наук, професор Т. Я. Хомʼяк.

Хвилюючим і неповторним було привітання учнів Петра Івановича – колишніх і теперішніх студентів, аспірантів і докторантів. Вони подарували йому збірник статей, присвячених цій знаменній для самого професора і для них події.

Наш університет представляли доценти кафедри української мови та славістики В. М. Ліпич та С. І. Корнієнко. Як проректор з науково-педагогічної роботи і як колишня аспірантка П. І. Білоусенка, Вікторія Миколаївна висловила від ректорату БДПУ та від себе особисто щирі побажання успіху і наснаги у науковій діяльності, талановитих учнів, міцного здоровʼя  і  незабутніх цікавих подорожей у світі науки. Саме їй, одній з найкращих аспіранток, як зазначив сам професор, було довірено місію вручити ювіляру присвячений йому збірник.  

                  DSC_0313 DSC_0326

DSC_0232

 

Svetlana Ivanovna З

 

Світлана Корнієнко,
доцент кафедри української мови та славістики
факультету філології та соціальних комунікацій
БДПУ
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print