ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА АРТ-ТЕРАПІЇ «АРТ-ДИВОСВІТ»

Кінець серпня – доречний час для того, щоб згадати про навчання та зайнятися саморозвитком. Чудовою нагодою для цього став ювілейний Х Всеукраїнський фестиваль практичної психології та арт-терапії «Арт-дивосвіт». Захід було проведено 29–30 серпня на території дитячого табору «Райський куточок».

Головними організаторами стали викладачі БДПУ Ольга Сербова, кандидат психологічних наук, доцент кафедри прикладної психології та логопедії, Ольга Фролова, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, а також Наталя Глазунова, практикуючий психолог, керівник студії творчого розвитку «Інсайт» та Разіда Ткач, доктор філософії у галузі психології, засновниця Київського юнгіанського інституту. Вони доклали багато зусиль для того, щоб фестиваль був дійсно корисним та цікавим для усіх, хто його відвідає.

Спікери фестивалю, запрошені з різних куточків України, обговорювали з колегами проблеми сучасності та специфіку роботи у галузі прикладної психології засобами арт-терапії, психологічних методик та біосугестивної терапії.

Перший день фестивалю був поділений на чотири лінійки, в кожній з яких одночасно проводились різноманітні майстер-класи та психологічні практики. Тож перед учасниками заходу стояв непростий вибір: який з них обрати? У рамках фестивалю кожен зі спікерів приготував невеличкі подарунки та сертифікати на індивідуальну консультацію.

Практикуючі психологи провели велику кількість арт-терапій та психологічних практик, пов’язаних із творчістю, які знайшли відгук в аудиторії. Окрім практикуючих психологів у ролі спікерів виступали також дієтологи, енергопрактики, ерготерапевти, професійні масажисти та ігротренери, більшість з яких навчалися у Київському юнгіанському інституті.

Багато майстер-класів були спрямовані на те, щоб краще познайомити учасників між собою та створити максимально комфортну атмосферу, адже фестиваль відвідали люди не тільки з Бердянська, а й з інших міст України.

Другий день Арт-дивосвіту почався з традиційної фізкультхвилинки для підняття настрою аудиторії, представлення спікерів та розіграшу подарунків. Учасники фестивалю мали змогу придбати метафоричні карти, посібники, книги, розвиваючі ігри, пов’язані з психологією та логопедією.

Як волонтер від Бердянського державного педагогічного університету, я також відвідала декілька семінарів та поринула у цю незвичну атмосферу. З впевненістю можу сказати, що моє ставлення до подібних тренінгів докорінно змінилося. Спікери – справді професіонали, які з легкістю можуть віднайти причини проблем та переживань людини та допомогти у їх вирішенні.

По закінченню біосугестивних терапій та майстер-класів у актовій залі відбулося урочисте вручення сертифікатів. Організація фестивалю пройшла на вищому рівні. Усі учасники залишилися задоволеними професіоналізмом та доброзичливістю організаторів та волонтерів.

Фестиваль «Арт-дивосвіт» вже не перший рік вражає всіх, хто його відвідує. Він здатний змінити уявлення про свій внутрішній стан та по-іншому подивитися на оточуючий світ. З нетерпінням чекаємо на ХІ фестиваль, який відбудеться у травні 2021 року, та сподіваємось, що на ньому пануватиме така ж затишна сімейна атмосфера.

Дарина Тестова,

студентка-журналістка 2Ж групи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print