Задаючи запитання: майстер-клас від керівника студії англійської мови

17 грудня ц.р. в межах освітньої компоненти «Виробнича практика» відбулася зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (англійська мова і література)» (скорочений термін навчання, гарант – доцент Богдана Салюк), з Гусевою Анастасією Сергіївною, керівником студії англійської мови «Ду ю спик English?» у місті Бердянськ.

У фокусі майстер-класу постала напрочуд важлива і цікава тема «Using Questions to Improve Learning». Здобувачі вищої освіти дізнались про різновиди запитань та їх стратегічний потенціал у покращенні саме навичок вивчати іноземну мову. Адже вчитель має налаштовувати учнів на позитивне ставлення до подолання мовних бар’єрів, мотивувати їх до самовдосконалення як language learners. І саме продумана стратегія запитань сприятиме цій меті.

Під час інтерактивного майстер-класу pre-service English teachers мали можливість співвіднести типи запитань з відповідними навчальними функціями, обговорити їх переваги і недоліки, розібрати практичні кейси.

Висловлюємо вдячність Анастасії Сергіївні за інформативну і, водночас, мотиваційну зустріч!

За матеріалами кафедри іноземних

мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print