Захист курсових робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

23 грудня 2021 року на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ відбувся захист курсових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» на онлайн платформі ZOOM.

Виконувалися курсові роботи з навчальної дисципліни «Клінічний реабілітаційний менеджмент при порушенні функції опорно-рухового апарату».

Мета досліджень полягала у теоретичному обґрунтуванні застосування засобів фізичної реабілітації при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату.

У захисті курсових робіт були задіяні викладачі, які були науковими керівниками та студенти групи 3ФТЕ. Під час проведення захисту курсових робіт було висвітлено актуальні питання фізичної реабілітації, визначено медико-соціальне значення захворювань опорно-рухового апарату та досліджено основні методи та сучасні програми фізичної реабілітації пацієнтів з відповідними порушеннями.

Результати досліджень майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії ще раз підтвердили, що правильно проведена фізична реабілітація в комплексі лікувальних заходів значно покращує якість життя хворого і в багатьох випадках сприяє повному відновленню працездатності.

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print