Заключні акорди професійного свята університетських науковців

Упродовж тижня – з 12 по 16 травня ц. р. – в Бердянському державному педагогічному університеті проходять Дні науки в межах Всеукраїнського фестивалю науки в Україні. До наукової скарбниці університету входять, зокрема, такі факти: сьогодні в університеті працюють 31 доктор наук, професор, 197 кандидатів наук, доцентів. Успішно функціонують аспірантура й докторантура, у яких здійснюється підготовка з 17 спеціальностей 7 наукових галузей. У 2014 році в БДПУ захищені 2 докторські та 12 кандидатських дисертацій. У поточному році вже захищена 1 докторська дисертація.

До Днів науки видано програму наукової конференції студентів, у якій представлено план проведення Днів науки, теми доповідей студентів кожної секції, а також розміщено на офіційному сайті БДПУ “Збірник тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету“, що свідчить про добре поставлену роботу з обдарованою молоддю в інститутах і на факультетах університету.

12-14 травня на кафедрах університету проводилися наукові семінари, круглі столи викладачів БДПУ. До Днів науки було оновлено урочисто відкриту минулого року галерею докторів наук, професорів «Наукова еліта БДПУ».

А сьогодні, 14 травня, зранку в актовій залі БДПУ відбулося урочисте засідання з нагоди професійного свята науковців. З вітальними словами виступили: ректор університету, доктор філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Вікторія Зарва; міський голова Олексій Бакай та проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Ігор Богданов. Виступаючі вітали присутніх зі святом і вручали заслужені нагороди найактивнішим університетським науковцям.

Лідери щорічного рейтингу наукової роботи: соціально-гуманітарний факультет, Інститут філології та соціальних комунікацій, Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти, факультет комп’ютерних та енергозберігаючих технологій, керівники яких й презентували результати науково-дослідної діяльності за минулий рік.

За вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки доктор фізико-математичних наук, професор Валерій Кідалов нагороджений Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки нагрудним знаком Міністерства освіти і науки «За наукові та освітні досягнення» нагороджені доценти Вікторія Ліпич, Сергій Немченко, Олександр Голік; нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» – доценти Ірина Співак, Валентина Перегудова; нагрудним знаком «Відмінник освіти» – доценти Алла Крамаренко, Яна Сичікова, Геннадій Шишкін; Подякою Міністерства освіти і науки України – професор Лариса Лісіна, доценти Світлана Журавльова, Анетта Омельченко, Вікторія Жигірь, завідувач аспірантури Валентина Пінчук. Медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста» нагороджені доктор економічних наук, професор Марина Гудзь; доктор педагогічних наук, професор Лариса Казанцева. За вагомий особистий внесок у розвиток Бердянська Почесним орденом нагороджені професори Людмила Коваль та Ігор Лиман. Кращі науковці університету нагороджені почесними грамотами Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Запорізької облдержадміністрації, департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, подякою мера м. Бердянська. За високі досягнення в науковій діяльності понад 60 викладачів і студентів БДПУ нагороджені грамотами ректора БДПУ.

Нагороди також вручали перший проректор БДПУ Володимир Федорик та голова профспілкового комітету Віталій Лола.

Завершальним акордом Днів науки в БДПУ став концерт цьогорічної випускниці Інституту психолого-педагогічної освіти і мистецтв Уляни Єгорової.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print