ЗАСІВАЛИ, ЩЕДРУВАЛИ Й КУТЮ СМАКУВАЛИ

14 січня – пора засівати й щедрувати! Саме з цієї нагоди зібрали гостей в актовому залі 5В корпусу БДПУ ансамбль народної пісні «Золотий гомін» Інституту філології та соціальних комунікацій (керівник – Олена Бузова) та академічна хорова капела «Промінь» під керівництвом Іванченка І. І.

М'яке янтарне освітлення ніби огортало невеликий зал 5Вкорпусу золотим мереживом. Ялинка-красуня, світилася новорічними вогниками, а біля неї на столах дбайливі господині кафедр Інституту філології та соціальних комунікацій запропонували залу посмакувати запашною кутею. Гостей зібралося чимало, допитливі студенти, яким, нажаль, не вистачило місця, інколи заглядали в шпаринку, аби також відчути себе частиною святкового дійства. Академічна хорова капела «Промінь» разом з ансамблем народної пісні «Золотий гомін» зачарувала аудиторію мелодійним співом. «Золотий гомін» радував гостей не тільки вокальними композиціями, а й талановитою акторською грою на сцені. Учасники гурту майстерно відтворили вечорниці – традиційні розваги для молодих дівчат і хлопців на Україні. Вечорниці – одна з форм осінньо-зимових вечірніх розваг, що відбувались у хаті бездітної вдови. На вечорниці оповідали казки, танцювали, поєднуючи дозвілля з роботою (за матеріалами сайту – http://uk.wikipedia.org/wiki).

Привітали гостей не тільки професійні співаки, а й ще зовсім юні «соловейки»: Арсеній Мельніков, який декламував різдвяні вірші та виконав «Добрий вечір тобі, пане господарю» та Вероніка Бакум, яка заспівала дві пісні: «Ішло дівча лужками» українською, а колядку «Тиха нощ» болгарською мовою.

З оплесків залу було зрозуміло, що свято вдалося, а гості залишилися задоволеними, адже мали можливість помандрувати в історії й опинитися в затишній обстановці XX, а може й XIX століття. Бажаємо колективам натхнення та творчих успіхів у подальшій співочій діяльності!

Ксенія Задворна

кореспондент «Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print