Журналісти відвідали редакцію «Південної зорі»

22 жовтня студенти другого курсу спеціальності журналістика разом з асистентом кафедри соціальних комунікацій Анжелікою Бабич відвідали редакцію міської газети «Південна зоря».

Юлія Тисленко розповіла історію газети, показала маленьку інсталяцію з додаткових газет: для дітей – «Дзензик», для садівників – «6 соток», для аналітиків – «Азовський вісник», які випускались до 2012 року.

Гості завітали до Світлани Тітової, яка розповіла про труднощі газетного видавництва сьогодні та реальні уповноваження журналіста. Студентам пощастило зустрітись та поставити кілька питань головному редактору Віктору Михайличенко. Він згадав, що привело його у журналістику, через які етапи пройшов та скромно назвав відомих людей, з якими йому пощастило спілкуватись.

Наприкінці молоді журналісти зайшли до Олександра Старикова. Він розказав про власні студентські роки, поділився особистим досвідом та порадив майбутнім колегам вже зараз напрацьовувати матеріал. Та запевнив, що редакція із задоволенням чекає на молодих спеціалістів.

 

Тетяна Волканова, кореспондентка «Університетського слова»
Світлини Анжеліки Бабич


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print