Життя має бути – якісним!

Уже стало традицією проведення Міжнародної інтернет-конференції, присвяченої питанням підвищення якості життя. Так і в цьому році 8 грудня викладачі та студенти Бердянського державного педагогічного університету взяли участь в роботі ІІ-ої Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі». Співорганізаторами конференції виступили університети з трьох країн:
1) України: Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ), Донбаський державний педагогічний університет (ДДПУ), м. Слов’янськ, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (ЦУДПУ), м. Кропивницький;
2) Польщі – Вища школа управління і адміністрації в Ополє;
3) Грузії – Кавказький міжнародний університет (КМУ), м. Тбілісі.
Інтернет-конференцію було проведено в рамках реалізації міжнародних угод про співробітництво між БДПУ та ВШУіА в Ополє, БДПУ та ДДПУ, БДПУ та КМУ.

На конференції було розглянуто різні аспекти забезпечення якості життя, в тому числі, особливості використання фінансових і економічних інструментів для підвищення якості життя, питання духовності і гуманізму як факторів зміцнення особистісного ресурсу та підвищення якості життя, механізми юридичної відповідальності в умовах глобалізації тощо.

Особливий інтерес у учасників викликали результати дослідження, проведеного науковцями нашого університету к. е. н., доцента Т. П. Несторенко та к. і. н., доцента Т. П. Макаренко спільно з представником словацького університету Т. Зубро, PhD – «Доступ до освіти як фактор якості життя: реалізація в Україні цілей сталого розвитку».

Активну участь в обговоренні проблем сприйняття якості життя молоддю взяли студенти гуманітарно-економічного факультету, які були запрошені на інтернет-конференцію в якості учасників.

За результатами роботи конференції буде виданий електронний збірник наукових статей, який планується розмістити на сайтах університетів-організаторів конференції.

1 2

3 4

5 6

«Університетське Слово»
(за матеріалами гуманітарно-економічного факультету)

Світлини Дарини Светенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print