Зі Львова щойно повернувшись…

Чергова група студенток-журналісток Інституту філології та соціальних комунікацій в складі Антоніни Романюк, Дар’ї Карпенко, Дар’ї Калюжної та Яни Ємченко нещодавно побувала в славетному місті Львові. Ще досі в вухах стоїть гуркіт потягу, неймовірні враження не покинуть нас ще довго. Привітні люди, щирі, доброзичливі посмішки, завзяття молодих зустрічали нас усюди. Відчути настрій міста нам вдалось сповна, адже аромати кави та шоколаду не покидали нас ні на хвилинку. Гарна старовинна архітектура викликала в нас захоплення й милувала око своєю величчю. Файна, соковита українська мова, неначе пісня лилась звідусіль.

Заселилися ми в чудову п’ятикімнатну квартиру, яка не обділила нас зручностями. Освоївши центр, міста ми подалися до Українського Католицького Університету (УКУ), філософсько-богословського факультету, де проходила низка тренінгів з журналістики. Денис Казанський, журналіст-блогер з Донецька, провів для нас цікавий майстер-клас. Посилаючись на власні приклади, він розповів, як кожен з нас може стати успішним фахівцем у журналістській справі, виділивши хоча б дві години в день для свого блогу. УКУ – приклад високого рівня студентського життя. В університеті постійно відбуваються майстер-класи та зустрічі з відомим журналістами не тільки з України, а й з закордону.

Не можна не згадати події, які останнім часом охопили всю країну. Понад 40 тисяч людей у Львові виходять щоденно на Євромайдан – до пам’ятника Шевченку, аби відстояти свої інтереси – вступити в ЄС. За рішенням ректора та викладачів УКУ заняття не проводяться через доленосні події в місті. Разом із студентами викладачі прямують до майдану, і ми, звичайно, з ними… Це свідчення того, що людям не байдуже за свою країну, й вони усвідомлюють, що майбутнє залежить від кожного з нас!

Західна Україна – це хороший приклад для всієї нашої країни за харизмою та характером мешканців, за великою любов`ю до рідної землі…

Щира вдячність за організацію та підтримку подорожі, ректору БДПУ, професору Вікторії Зарві, директору ІФСК Ользі Харлан та нашій кафедрі соціальних комунікацій.

Яна Ємченко, студентка-журналістка БДПУ

На світлинах: Львівські «революційні» миттєвості та ми


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print