Змагалися тенісисти та шахісти

Минулого тижня студенти БДПУ брали участь у спартакіаді з настільного тенісу. Всім відомо, що ця гра допомагає розвивати спритність, координацію рухів і швидкість реакції, покращує стан, дозволяє підтримувати фізичну форму. Ігри проходили в малому гімнастичному залі. Кожен факультет зумів представити трьох гравців (двух хлопців та одну дівчину). Змагання проходили в напруженій боротьбі і самовіддачі гравців. Нагородження розділили на дві категорії: перша – команди факультету фізичного виховання, друга – міжфакультетські. В особистому заліку ФФВ третє місце зайняла Світлана Литвин, друге – Тетяна Афанасьєва, перше – Григорій Сапах. Серед міжфакультетських кращим став студент шостого курсу ФМКТО Андрій Хомка. У командному заліку ФФВ місця розподілилися таким чином: 3 місце – 4 курс, 2 місце – 2 курс, 1 місце – 3 курс. Серед міжфакультетських: 3 місце – ФППОМ, 2 – ГЕФ, 1 – ФМКТО.

Усі переможці були нагороджені солодкими призами та грамотами від профкому університету (голова – депутат Бердянської міської ради Віталій Лола) і від декана факультету фізичного виховання, професора Сергія Кушнірюка.

Такі ж нагороди отримували 11 грудня переможці студентської  спартакіади з шахів: Олексій Тарасенко та Катерина Волощук з ФФВ, а також – Аліна Борова та Микола Булгаков; команди 3, 4 та 2 курсів ФФВ, а також команди: за третє місце – ГЕФ, друге – ФДССО, перше – ФМКТО.  

теннис (2)

Теннис Шахматы

Олександр Хмеляр,
студент БДПУ,
спортивний оглядач «УС»

Світлини з архіву Спортивного клубу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print