Знай свій безпечний маршрут

26 листопада здобувачі вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» та доцент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасія Тургенєва долучились до заходу «Знай свій безпечний маршрут» у рамках Міжнародної щорічної акції «16 днів проти насильства».

Захід відбувся за сприяння відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, громадської асоціації «Жінка майбутнього» та ГО «Переселенці та громада разом» на базі Бердянського художнього музею імені І. І. Бродського.

У рамках заходу майбутні соціальні працівники в інтерактивній формі змогли ознайомитися із безпечними маршрутом порятунку від різних форм насильства, а також відтворити та вирішити реальні кейси.

 

Для довідок

Акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Дати початку та завершення акції вибрані не випадково: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Головною метою акції є підвищення обізнаності громадян щодо різних форм насильства, створення соціального простору вільного від насильства.

Нагадаємо, що здобувачі вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» щороку традиційно долучаються до такої акції і сприяють здійсненню профілактичної роботи серед мешканців міста.

 

Анастасія Тургенєва,
доцент кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти ФДССО, к.п.н.
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print