ЗНОВУ БДПУ ПЕРЕМОГУ ЗДОБУВ!

З 11 по 14 вересня ц. р. в Запорізькому виставковому центрі «Козак-Палац» пройшла X спеціалізована виставка енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки «Енергія-2013»

У рамках виставки пройшов конкурс новітніх енергоефективних та енергозберігаючих технологій та обладнання.

Організатори заходу виступили: Торгово-промислова палата України, Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Запорізької обласної державної адміністрації, Європейсько-українського енергетичного агентства.

Цього року учасники виставки на розсуд конкурсної комісії представили 85 проектів різноманітної спрямованості , а, зокрема, від Запорізької – 13 проектів різноманітної спрямованості: енергозберігаючі технології в галузі промислового виробництва, ЖКГ, утилізації твердих побутових відходів. Поряд з підприємствами в конкурсі брали участь і вищі навчальні заклади – Бердянський державний педагогічний університет, Запорізька державна інженерна академія…

На конкурс були представлені новітні технології, інноваційні рішення, обладнання для виробництва та використання альтернативного палива, енергозберігаючі технології в будівництві та житлово-комунальному господарстві.

Переможцями конкурсу X спеціалізованої виставки енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки «Енергія-2013» стали:

  • 1 місце – АТ «Мотор Січ»;
  • 2 місце – Бердянський державний педагогічний університет,
  • 3 місце – Інститут технічної теплофізики НАН України.

Валерій Кідалов,

доктор фізико-математичних наук, професор БДПУ

На світлинах: незабутні виставкові моменти

Світлини з архіву кафедри прикладної фізики та математичного моделювання факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print