Звітна кампанія, день четвертий

У Міністерстві триває звітна кампанія про результати наукової та науково-технічної діяльністі за 2012 рік вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та наукових установ, що належать до сфери управління МОНмолодьспорт.

14 лютого 2013 року під головуванням директора департаменту наукової діяльності та ліцензування МОНмолодьспорту Олександра Якименка та за участю представників відділу фундаментальних і прикладних досліджень цього департаменту звітували про свої наукові здобутки вищі навчальні заклади гуманітарно-педагогічної сфери.

Під час звітування активно обговорювалися питання інтелектуальної власності, зокрема, щодо патентування науково-технічних розробок та підтримки охоронних документів як в Україні, так і за її межами, комерціалізації наукових досліджень та інше.

Коментуючи виступи, Олександр Якименко звернув окрему увагу проректорів з наукової роботи на необхідність посилення кадрового та наукового потенціалу для забезпечення виконання робіт за кошти державного бюджету, наголосив на можливій співпраці з іншими науковими школами та висловив зауваження щодо якісного оформлення звітних документів.

Свої звіти презентували:

 1. Проректор з наукової роботи Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов;
 2. Проректор з наукової роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Ірина Руснак;
 3. Проректор з наукової роботи Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Володимир Зінченко;
 4. Проректор з науково – педагогічної ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» Станіслав Чайченко;
 5. Проректор з наукової роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Микола Пантюк;
 6. Проректор з наукової роботи Ізмаїльського державного гуманітарного університету Тетяна Савоськіна;
 7. Проректор з наукової роботи Черкаського державного технологічного університету Тамара Качала.

Джерело: http://mon.gov.ua.

15 лютого 2013 року.


Поділитися:

 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • Print