Звітна конференція з педагогічної пратики в спеціальних закладах освіти (навчальна)

Звітна конференція з педагогічної практики в спеціальних закладах освіти відбулася 20 листопада на платформі ZOOM, здобувачі вищої освіти 1 бакалаврського рівня ділилися враженнями та позитивними емоціями, які отримали під час проходження цієї практики.

Цьогорічна практика проходила по-різному: в звичайному режимі – в закладах освіти очно та з використанням дистанційних технологій – он-лайн. Під час конференції здобувачі вищої освіти яскраво доповідали про співпрацю з різними фахівцями, дітьми та батьками закладів освіти (спеціальні дошкільні заклади освіти, соціально-реабілітаційні центри, спеціальні заклади загальної середньої освіти ти інклюзивно-ресурсні центри).

Педагогічна практика викликала багато позитивних емоцій у студентства, тому що вони мали змогу перенести теоретичні знання, уміння та навички на практичну професійну ниву і спробувати власні сили. І це вдалося!

Під час звітної конференції здобувачі презентували велику кількість фото – та відеоматеріалів індивідуальних та підгрупових занять вчителя-дефектолога, ігор, режимних моментів, виховних заходів та свят. Також студенти показували свої творчі, яскраві напрацювання у вигляді малюнків, ігор, вправ, рекомендацій для батьків, вихователів, вчителів студенти розміщували на платформі Padlet (з вільним доступом для перегляду та копіювання матеріалу) або в хмарному сховищі Google Диск. Також здобувачами вищої освіти була здійснена і профорієнтаційна робота в закладах загальної середньо освіти у своїх містах.

Отже, ця педагогічна практика надала змогу здобувачам вищої освіти 1 бакалаврського рівня підтвердити свій правильний вибір у професії, розкритися творчо та з натхненням і ще більшим бажанням професійно розвиватися та вивчати нові грані спеціальної освіти.

Наталя Анастасова

старший викладач кафедри

прикладної психології та логопедії

ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print