Зйомки соціального ролика

Сьогодні, 30 травня, учасники програми Access (школярі місцевих шкіл) разом із доцентом ФФСК, кандидатом філологічних наук Богданою Салюк відвідали навчальну лабораторію телерадіожурналістики БДПУ у 4 корпусі.

Мета їхнього візиту – це ознайомлення з професією журналіста, перші проби у цій ролі та виготовлення власного медіапродукту англійською мовою. У контексті проекту соціальних відеороликів «Соціальні проблеми очима підлітків» учні обрали ту з соціальних тем, яка їх хвилює. Відтак вони написали сценарій і розповідали про проблеми аборту як питання особистого вибору жінок і законодавства країн світу, глобального потепління і шляхи його призупинення, про причини і наслідки зменшення населення України останніми роками, про ейджизм як сучасну форму дискримінації людини за віком, про футбол як популяризатора активного і здорового дозвілля. Доцент кафедри соціальних комунікацій Роман Костромицький та завідувач навчальною лабораторією телерадіожурналістики Дар’я Федосова допомагали дітям зі зйомками їхніх роликів. Викладачі вчили школярів користуватися суфлером та працювати перед відеокамерою.

Багатьом учням такий підхід до створення якісного телепродукту сподобався і деякі з них після закінчення школи вже мають намір вступати до нашого університету.

Довідка: Проект Access є міжнародною програмою, що реалізується у понад 80 країнах світу. В Україні він успішно впроваджується міжнародною неприбутковою організацією ‘Project Harmony, Inc.Ukraine’ і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки. У Бердянську проект Access реалізовується на базі факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ.

 

 

Сергій Сінча,
студент 3-ж групи ФФСК
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print