10-й Всесвітній конгрес ICCEES у Монреалі за участі представника БДПУ

3-8 серпня 2021 р. проходив 10-й Всесвітній конгрес Міжнародної ради центрально- та східноєвропейський студій.  Тематика конгресу – «Зєднуючи національні та глобальні перспективи». Він планувався на серпень 2020 р. офлайн у Concordia University (Монреаль, Канада), але через пандемію спочатку був відкладений на рік, а згодом повністю перемістився в онлайн формат. Тож тепер він позиціонується як the ICCEES 10th
World Virtual Congress (Montréal, 2021) (https://sites.events.concordia.ca/sites/iccees/en/iccees2020).

Програма Конгресу, що включає більше 400 заходів, побудована згідно з часовим поясом, в якому перебуває Монреаль, тож за київським часом щодня  активності починались о 16:00, закінчувались о 4:00 ранку.  В технічному забезпеченні Конгресу цікаво, між іншим, ведення і демонстрація синхронної стенограми виступів. І, звісно ж, можливість згодом переглянути запис будь-якої панелі.

Професор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Лиман взяв участі в Конгресі завдяки фінансовій підтримці від the CIUS Exchanges with Ukraine Endowment Fund. Тематика презентованого дослідження – «Британські консульства в українських портових містах Російської імперії: з’єднуючи національні та глобальні перспективи».

 ICCEES був заснований у 1974 р. саме у Канаді. Попередній, 9-й конгрес  ICCEES  відбувся в 2015 р. у Японії. Там тоді «вживу» взяли участь 1300 науковців з 49 країн.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print