Звітуючи про роботу…

Сьогодні, 9 вересня, в 145-ій аудиторії відбулось засідання членів ради студентського самоврядування, щоби підбити підсумки роботи голови студентського осередку Дмитра Кіосова. Звітуючи про роботу голови студентської ради, Дмитро наголосив на досягненнях осередку, зокрема, зупинився над створенням арт-проекту "Я люблю БДПУ".

На засіданні побувала й виступила, оцінюючи роботу голови, проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ Вікторія Ліпич, наголосивши на необхідності активізації діяльності студентського самоврядування в університеті.

2Weq73kHiIY AXFjnTu2kb4

jXOBc9HgPsk mm0av1ZH4_g

«Університетське слово»
(за матеріалами та світлинами
інформаційного сектору студради БДПУ) 

Відзначаючи День художника

День художника в Україні відзначається щорічно у другу неділю жовтня згідно з Указом Президента нашої держави від 9 жовтня 1998 року та за ініціативи діячів національної Спілки художників України. У зазначеному документі, зокрема, йдеться, що святкування цього дня спричинене внеском «художників Уrраїни в розвиток українського образотворчого мистецтва», відродженням «національних традицій художньої творчості».

Третьокурсники  факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв спеціальності «Початкова освіта» (спеціалізація «Образотворче мистецтво») не залишились осторонь цього свята. Так, під керівництвом старшого викладача кафедри початкової освіти, члена національної Спілки художників України Тетяни Володько вони привітали викладачів і студентів БДПУ виставкою творчих робіт. У фойє 5-б корпусу БДПУ майбутні фахівці в галузі образотворчого мистецтва представили на розсуд глядачів роботи в техніці «Розпис на склі», які викликали неабиякий інтерес серед учасників навчального процесу (див. світлини).

 Побажаємо молодим художникам подальших творчих звершень!

_DSC6919

_DSC6923 _DSC6924

_DSC6926 _DSC6929

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри початкової освіти)

Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб) 

Відкрита лекція Леоніда Тома в БДПУ

6 жовтня ц. р. до БДПУ із відкритою лекцією «Літературна діяльність українських націоналістів-шестидесятників» для студентів-істориків БДПУ завітав Леонід Васильович Тома – автор збірок поезій: “Ранок”, “Поклик зорі”, “Таємниця дороги”, “Народження істини”, “Дві природи”, “Терен і лавр”, “Преображення”, “Терновий трансформер”; п’єс “Нестор Махно”, “Тарас Бульба”, “Бродячі ангели”, книг прози “Сагайдачний”, “Микола Гоголь”, “Балаклійщина. Арсенал. Історія”, “Небо на землі зникає”. Він – лауреат премій ім. В. Мисика, ім. К. Гордієнка та Гран-прі “Січеславна”.

Відомого українського письменника приймали кафедра історії та філософії БДПУ, НДІ історичної урбаністики.

_DSC6931    _DSC6932 (1)    _DSC6935

_DSC6942

_DSC6951 _DSC6952

«Університетське Слово»
(за матеріалами професора Ігоря Лимана)

Мистецький вересень

Цьогорічний вересень видався багатогранним на мистецькі події. Так, до 85-ої річниці БДПУ випускниця факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, старший викладач кафедри початкової освіти, член національної Спілки художників України Тетяна Володько представила свою персональну виставку робіт у міському палаці культури імені Т. Шевченка.

Тетяна Костянтинівна – учасниця дев’яти Всеукраїнських пленерів імені І. І. Бродського з 2008 по 2017 рр. У вересні у Бердянському художньому музеї імені І. І. Бродського відбулося закриття пленерної виставки «Барви натхнення» Х Всеукраїнського пленеру імені І. І. Бродського.  

У Запорізькому обласному художньому музеї відбулося закриття виставки учасників II Всеукраїнського пленеру «Запорізький пейзаж – 2017», у якому серед участь художників, графіків, фотохудожника із Львова, Одеси, Луцька, Нової Каховки, Харкова та Харківської області, Запоріжжя, Запорізької області свої творчі доробки демонструвала і Тетяна Володько.

Художниця у вересні взяла участь у виставці Всеукраїнського мистецького проекту «Романтичний пейзаж», який було здійснено Дирекцією художніх виставок України в співпраці з Національним історико-культурним заповідником «Качанівка» (Чернігівська обл.).

Крім того, у виставковій залі Дніпровської організації Національної Спілки художників України вже одинадцятий рік поспіль відкрилася Всеукраїнська виставка образотворчого мистецтва «Чарівні барви Дніпра». Цьогорічною родзинкою виставки є те, що тут зібрано 250 творів мистецтва 150 авторів з понад 30 міст України. Це – своєрідний рекорд, який переконливо свідчить про розширення географії митців – учасників виставки, її рейтинг.  

Жителів Запоріжжя порадувала обласна організація Національної Спілки художників України, яка у цьому місяці організувала виставку «Осінний вернісаж». Тетяна Костянтинівна завжди радо долучається до таких заходів, оскільки щедро ділиться своїм талантом митця.

_DSC0170-2

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри початкової освіти)
Світлина Володимира Малихіна