Краса чудового Бердянська – на екрані

   Сьогодні, 25 січня, в художньому музеї ім. І. І. Бродського пройшла презентація документального фільму про Бердянськ – із телевізійного циклу «7 чудес України: історичні міста і містечка». Презентував телепроект бердянцям його автор Микола Томенко – відомий український політик, громадський діяч, засновник фонду «Рідна країна». На прем'єрний показ фільму були запрошені місцеві краєзнавці, депутати міської ради, науковці, педагоги, музейні працівники, учасники зйомок і, звичайно ж, представники БДПУ на чолі з ректором університету, професором Ігорем Богдановим. Адже початок і значна частина фільму присвячена саме нашому університету. Микола Томенко зізнався, що робота над фільмом про Бердянськ була однією з найскладніших, бо матеріалу було відзнято дуже багато, а хотілося показати якомога більше історичних і туристичних родзинок Бердянська.

Варто завважити, що в 2016 році Бердянськ брав участь у Всеукраїнському конкурсі “Сім чудес України: історичні міста і містечка”, який проводив фонд “Рідна країна” та став одним із переможців. В подарунок переможці отримують фільм, який демонструватимуть центральні телеканали. Спеціальним завданням нового серіалу з циклу «7 чудес України: історичні міста і містечка» є допомога у промоції історичних, культурних та туристичних можливостей міст та невеличких містечок України, а також донесення до широкого загалу невідомих та менш знаних сторінок української історії та героїчних постатей.

У Бердянську зйомки фільму проводилися на початку липня 2017 року, а його коротку версію було показано 1 вересня на телеканалі ІCTV в програмі «Ранок у великому місті». Після презентації фільм буде транслюватись на центральних телеканалах.

Присутні тепло зустріли прем'єру фільму про рідне місто, а згодом тепло дякували творцям стрічки оплесками. Після показу Микола Томенко відповів на запитання глядачів і запевнив, що тепер в Бердянську буде ще більше туристів. Гостя вітали місцеві депутати, ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, завідувач відділу культури виконкому Бердянської міської ради Микола Шостак, редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів та інші.

т1 т2

т3

т4          т5         т7

bdr bdr

 

 

«Університетське Слово»

Світлини зі сторінки на ФБ – Alex Weber та «УС»

 

Перші кроки нашого Антона у Верховній Раді

Починаючи з 22-го січня цього року, в Апараті Верховної Ради України розпочалась "Програма стажування" для 50 учасників-переможців конкурсного відбору. Одним з них є студент 4 курсу факультету дошкільної, спеціальної та соціальної роботи БДПУ Антон Сердюченко. В урочистому заході з нагоди відкриття Програми взяли участь: голова Верховної Ради України Андрій Парубій, народний депутат України Валерій Карпунцов, Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, директор Програми USAID РАДА Ігор Когут, виконавчий директор ГО "Ліга інтернів" Марія Савіна, які привітали учасників з новим етапом у їхньому професійному житті.   Вже з перших днів стажування розпочалась захоплююча робота в Апараті Вкрховної Ради, стартували зустрічі з політичними та суспільними діячам України, лекції щодо функціонування  парламенту України – від людей, які там працюють.

Протягом шести місяців інтерни будуть брати участь у законопроектній роботі, здійснюватимуть аналітичні дослідження, допомагатимуть своєму структурному підрозділу в проведенні комітетських, парламентських слухань, круглих столів, фахових заходів тощо.

А1

А2       А3      А4

А5 А6

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Антона Сердюченка)

Залишилося кілька днів,

щоб податися на цей чудовий проект! Не зволікайте! Поширюйте новину серед зацікавленої молоді.

Шановне панство!

Від імені Польсько-Американського Фонду Свободи, Фонду „Боруссiя” та Фундації «Лідери змін» звертаємось з величезним проханням донести наступну інформацію про конкурс на міжнародну програму Study Tours to Poland.

ЩО ТАКЕ STP?  #studytourstopoland

Це не туристична поїздка, не перерва в освіті – це 12 днів інтенсивної праці, але зовсім іншої, ніж у студентському повсякденні. Програма візиту досить насичена – небагато часу лишається на відпочинок – і має допомогти учасникам придбати новий досвід, знання та навички.

Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, пізнавання нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.

Чекаємо на відкритих, готових до співпраці молодих людей, що шукають нових приятелів та пригоди! Запрошуємо активних, змотивованих та цікавих оточуючого світу студентів до участі у Study Tours to Poland! Усіх зацікавлених запрошуємо на наш сайт: www.studytours.pl

Конкурс триватиме до 29 січня 2018.

Надіємось на співпрацю, і будемо дуже вдячні, якщо Ви донесете дану інформацію до навчальних закладів, громадських організацій та активної молоді Вашого регіону.

unnamed

З повагою,

команда Study Tours to Poland