Краса чудового Бердянська – на екрані

   Сьогодні, 25 січня, в художньому музеї ім. І. І. Бродського пройшла презентація документального фільму про Бердянськ – із телевізійного циклу «7 чудес України: історичні міста і містечка». Презентував телепроект бердянцям його автор Микола Томенко – відомий український політик, громадський діяч, засновник фонду «Рідна країна». На прем'єрний показ фільму були запрошені місцеві краєзнавці, депутати міської ради, науковці, педагоги, музейні працівники, учасники зйомок і, звичайно ж, представники БДПУ на чолі з ректором університету, професором Ігорем Богдановим. Адже початок і значна частина фільму присвячена саме нашому університету. Микола Томенко зізнався, що робота над фільмом про Бердянськ була однією з найскладніших, бо матеріалу було відзнято дуже багато, а хотілося показати якомога більше історичних і туристичних родзинок Бердянська.

Варто завважити, що в 2016 році Бердянськ брав участь у Всеукраїнському конкурсі “Сім чудес України: історичні міста і містечка”, який проводив фонд “Рідна країна” та став одним із переможців. В подарунок переможці отримують фільм, який демонструватимуть центральні телеканали. Спеціальним завданням нового серіалу з циклу «7 чудес України: історичні міста і містечка» є допомога у промоції історичних, культурних та туристичних можливостей міст та невеличких містечок України, а також донесення до широкого загалу невідомих та менш знаних сторінок української історії та героїчних постатей.

У Бердянську зйомки фільму проводилися на початку липня 2017 року, а його коротку версію було показано 1 вересня на телеканалі ІCTV в програмі «Ранок у великому місті». Після презентації фільм буде транслюватись на центральних телеканалах.

Присутні тепло зустріли прем'єру фільму про рідне місто, а згодом тепло дякували творцям стрічки оплесками. Після показу Микола Томенко відповів на запитання глядачів і запевнив, що тепер в Бердянську буде ще більше туристів. Гостя вітали місцеві депутати, ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, завідувач відділу культури виконкому Бердянської міської ради Микола Шостак, редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів та інші.

т1 т2

т3

т4          т5         т7

bdr bdr

 

 

«Університетське Слово»

Світлини зі сторінки на ФБ – Alex Weber та «УС»

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print