Спроможність організацій громадянського суспільства надавати соціальні послуги

Поки триває вступна кампанія і сезон відпусток, викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти встигають і навчатися. Так, Алла Мельничук, асистентка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти взяла участь у презентації результатів соціологічного дослідження «Зацікавленість і спроможність організацій громадянського суспільства надавати соціальні послуги», що створений Київським  міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення ІСАР Єднання у партнерстві з Міністерством соціальної політики України.

Продовжити читання “Спроможність організацій громадянського суспільства надавати соціальні послуги”

Участь у розробці Кодексу доброчесності організацій

У липні-серпні 2024 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проводить розробку проєкту примірного Кодексу доброчесності організацій. Процес триває у вигляді електронних консультацій експертів та зацікавленої громадськості.

Продовжити читання “Участь у розробці Кодексу доброчесності організацій”

“Від гіпотези до публікації: комплексний підхід до наукових досліджень”

 Запрошуємо на модуль підвищення кваліфікації для викладачів “Від гіпотези до публікації: комплексний підхід до наукових досліджень”! Покращуйте свої навички у сфері наукових досліджень, співпраці та фінансування проєктів разом з експертами Сергієм Назаровцем та Яною Сичіковою.

Продовжити читання ““Від гіпотези до публікації: комплексний підхід до наукових досліджень””