Виробнича практика в позашкіллі

Практика в закладах позашкільної освіти є надзвичайно важливою в підготовці майбутніх учителів трудового навчання та технологій, оскільки вона дозволяє студентам застосовувати теоретичні знання у реальних умовах, розвивати професійні навички та формувати педагогічну майстерність.

Продовжити читання “Виробнича практика в позашкіллі”

Математика + фізика + інновації = успішний захист магістерських робіт

14-21 грудня 2024 року на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти проходив захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання за спеціальностями 014.04 «Середня освіта (Математика)», 014.08 “Середня освіта (Фізика та астрономія)” і 105 «Прикладна фізика та наноматеріали».

Продовжити читання “Математика + фізика + інновації = успішний захист магістерських робіт”

Анастасія Антоненко – нова Голова Студентської ради БДПУ

Студентська спільнота Бердянського державного педагогічного університету отримала нового лідера – Анастасію Антоненко. На засіданні Студентської виборчої комісії було прийнято важливе рішення про призначення Анастасії на посаду Голови Студентської ради.

Продовжити читання “Анастасія Антоненко – нова Голова Студентської ради БДПУ”

Перша стаття – шлях до наукової кар’єри

Магістрант факультету ФМКТО Кирило Нетикша під керівництвом ст. викладача кафедри фізики, математики та методики навчання Кудінова М.В. опублікував свою першу наукову статтю щодо використання енерджайзер-вправ у підготовці майбутніх учителів математики. Його наукова робота «Активізація навчальної діяльності майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін в умовах цифровізації вищої освіти» розкриває ефективність таких вправ задля підвищення залученості студентів до навчання в умовах дистанційного та змішаного підходів.

Продовжити читання “Перша стаття – шлях до наукової кар’єри”

Зірковий випуск магістрів – 2024

18 грудня 2024 року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету відбулася яскрава та емоційна подія – Випускний здобувачів магістерського рівня вищої освіти! 💫

Продовжити читання “Зірковий випуск магістрів – 2024”

Математичний детектив: чи можлива нескінченна прибутковість

Пенсійний фонд – це найбільша фінансова піраміда. Гроші вкладають усі, а отримують лише ті, хто вижив!

Продовжити читання “Математичний детектив: чи можлива нескінченна прибутковість”

Портфоліо з сучасного танцю: креативний підхід до професійної підготовки майбутніх хореографів

Особистий бренд у сучасному танці — це ключ до того, як танцівник може визначити свою унікальність, привернути увагу до своєї творчості та вибудувати зв’язок з аудиторією. У сучасному танці, де інтерпретація руху та емоцій є важливою частиною вираження, особистий бренд часто базується на поєднанні технічних навичок, стилю та індивідуальності. Унікальний почерк, професійна присутність у соціальних мережах, технічні навички та інновації, емоційна виразність і інтерпретація, колаборації та участь у освітніх і культурних проєктах та майстер-класах, у фестивалях і конкурсах тощо – важливі аспекти розвитку власного бренду хореографа.

Продовжити читання “Портфоліо з сучасного танцю: креативний підхід до професійної підготовки майбутніх хореографів”

Виробнича практика майбутніх хореографів у школі мистецтв:  синергія очного та дистанційного навчання

В умовах сучасних викликів освіта поступово трансформується, поєднуючи традиційні підходи з новітніми технологіями. Особливо це актуально для виробничої практики майбутніх хореографів, які  здобувають вищу освіту в умовах тимчасового переміщення університету, де гармонійне поєднання очного та дистанційного навчання стає запорукою ефективної професійної підготовки.

Продовжити читання “Виробнича практика майбутніх хореографів у школі мистецтв:  синергія очного та дистанційного навчання”