27 вересня – Всесвітній день туризму (World Tourism Day)

«Заповідь туриста»:

Не беріть нічого, крім відзнятої фотографії,

не залишайте нічого, крім слідів ніг,

не марнуйте нічого, крім часу.

Сідні Шелдон. «Піски часу»

Гуманітарно-економічний факультет разом зі здобувачами вищої освіти відсвяткували День туризму.

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно. Указом Президента України від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щороку відзначатиметься День туризму.

Свято відзначають в більшості країн світу вже понад З0 років. У цей день проходять зльоти туристів, святкові заходи і фестивалі, присвячені туризму і туристичному бізнесу. Мета свята – пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн. Крім того, Всесвітній день туризму – професійне свято тих, хто працює у цій сфері.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент ОПП Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу на платформі Zoom брали активну участь у туристичній вікторині.

Майбутні фахівці сфери туризму розв’язували ребуси на туристичну тематику, виконували завдання «Вгадати пам’ятник Бердянська», міркували на тему «Рушаємо в похід», «Таксі світу», відгадували загадки та багато іншого.

Вітаємо всіх, хто належить до туристичної галузі, із цим чудовим святом і бажаємо море нових вражень, відкриття незвіданих місць, міцного здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

Зі святом всіх людей, небайдужих до туризму!

Кафедра менеджменту та адміністрування


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print